загрузка...

Поиск по сайту

История Приазовья

Статьи по истории

Эссе по истории

Антиквариат

Литература

Сообщения история

География

Доклады ОБЖ

Биология

Физика и астрономия

Повідомлення про Джека Лондона

Джек Лондон – американський письменник початку 20-го століття. Його перу належать пригодницькі романи, розповіді, оповідання.

Герої Лондона – мужні та сміливі люди, що опиняються у надзвичайних ситуаціях. Часто вони віч-на-віч з суворою дикою природою, дикими небезпечними тваринами. Це моряки, китобії, золотошукачі, мандрівники.

Ми бачимо людей важких та складних професій, нелегкої та неспокійної вдачі. Їм доводиться за все боротися на кожному кроці – за життя, кохання, честь та гідність, за свою мету. Джек Лондон багато описував море, життя малих туземних народів, яких гнобили білі, а також Аляску. Там він сам деякий час шукав золота.

Недарма книжки Джека Лондона звуться – «Морський вовк», «Любов до життя», «Розповіді рибацького патруля», «Син вовка», «Діти морозу», «Донька снігів», «Розповіді південних морів», «Білий клик», «Зов предків», «Імператор Півночі».

Сам Джек Лондон деякий час був матросом, шукачем золота, потім став працювати журналістом. Служив кореспондентом на війні. Оскільки він походив з дуже бідної родини, то до школи ходив недовго, а освіту отримав самотужки. Лондон читав колосально багато книжок – мін прочитати одну за вечір.

Він навдивовижу багато працював – міг спати по три години на добу, а працювати по 16. Свою працю та здобування освіти за допомогою книжок він описав у автобіографічному романі «Мартин Іден». Джек Лондон прожив усього сорок років. Він не витримав напруги його до вінець усім заповненого життя та слави.

Загрузка...