загрузка...

Поиск по сайту

История Приазовья

Статьи по истории

Эссе по истории

Антиквариат

Литература

Сообщения история

География

Доклады ОБЖ

Биология

Физика и астрономия

Повідомлення про павуків

Павук каракурт

Каракурт – один з двох отруйних павуків, які водяться на території України. І це єдиний з українських павуків, що може загрожувати життю людини. Інший отруйний павук України, тарантул, має укус не більш загрозливий для людини, аніж укус оси.

А от каракурт небезпечний. Це маленький, блискучий та чорний павучок. Молоду особу ще можна розрізнити за червоними цятками на череві павука. Він полюбляє сонце та тепло, тому зустріти його можна лише у степовий зоні на півдні нашої країни. Зустрічається цей павук зрідка.

Укус каракурту може вбити коня. Якщо вас вкусив каракурт, вкушене місце раптово починає сильно боліти. Треба негайно викликати швидку.

Павук хрестовик

Павук-хрестовик живе в Україні. На своїй спинці він носить малюнок, схожий на хрест. В природі існує дуже багато хрестовиків. Цього павука можна побачити на його павутині: він плете її для свого полювання та потім сидить на ній.

Хрестовик, якщо його турбувати чи йому загрожувати, може вкусити людину. Укус хрестовика неприємний, але це швидко минає. Але хрестовик не отруйний та не несе для людині ніякої небезпеки. Навпаки, хрестовик – дуже беззахисна маленька істота. Для нього небезпечні хижаки-оси та навіть звичайні мухи.

Павук відлюдник

Цей павук, на щастя, не водиться в нашій країні. На щастя, бо павук цей є отруйним та небезпечним для здоров’я людини. Відлюдник водиться тільки в США.

Павук є сірим або світло-коричневим. Отрута йому потрібна для полювання на різних комах. Характер павука повністю відповідає його назві. Він полюбляє темні місця. Тому може залізати під ковдру, в чоботи, сидіти між дровами, під ліжком.

Людину відлюдник кусає тільки якщо та ненароком його придавить чи схопить. Укус павука-відлюдника дуже-дуже рідко спричиняє смерть пацієнта. Однак старим людям, тяжкохворим на хронічні хвороби потрібно бути обережнішими та не зустрічатися с цими павуками. Також треба берегти від павуків маленьких дітей.

Загрузка...