загрузка...

Поиск по сайту

История Приазовья

Статьи по истории

Эссе по истории

Антиквариат

Литература

Сообщения история

География

Доклады ОБЖ

Биология

Физика и астрономия

Розповідь про захоплення дітей

Варіант 1. Танці

Моя сестра Ліна захоплюється бальними танцями. Цьому хобі вона присвятила останні три роки. А перший раз сестра пішла на тренування, бо сама схотіла танцювати. Бачила багато танцюристок по телевізору. Просто попрохала маму записати її до танцювальної групи в Будинку культури.

Вона тепер вже добре вміє танцювати вальс. Зараз вони з педагогом Аліною Олександрівною вивчають латинські танці. Самбу, румбу, сальсу та все таке інше. Ліні понад усе подобається румба. Бо це танок закоханих.

Варіант 2. Карате

Я захоплююся карате. Це такий вид бойового мистецтва. Він походить з Китаю. Я відвідую секцію карате вже рік. Скоро поїду на міський турнір з карате. Хочу там стати переможцем та отримати перше місце.

Кожне заняття ми починаємо з привітання нашому тренерові Дмитру Богдановичу. Це знак поваги своєму вчителеві. Так прийнято в карате по всьому світу. Так, і в Китаї теж

Потім робимо гімнастику, щоб розім’ятися. Опісля цього ми виконуємо ката. Ката – це прийоми карате. А після цього тренер ставить нас до пар. Тоді ми виконуємо прийоми у парах. Це неначе поєдинок, але ніхто нікого не б’є. Тренер і так бачить, хто вміє краще.

Карате вчить бути сильним та впевненим у собі. А ще у ньому є свій кодекс честі, правила. Каратист не б’є слабкого та не починає бійку першим. Він має тренувати та робити досконалими не тільки тіло. Але й силу духа та розум.

Варіант 3. Шахи

А я люблю шахи. Це моє найбільше захоплення. Займаюся вже півтори роки у шаховому клубі. Робив іноді перерви, але завжди повертався до свого хобі. Навіть одного разу начебто зовсім кинув, але повернувся за три тижні. Зараз ходжу до клубу два рази на тиждень – у суботу та неділю.

До шахового клубу мене привів дід, який мене навчив грати у шахи. Він добре на цій грі знається. Гра зацікавила мене з першого ж дня, тому я вирішив лишитися у клубі.

Я за півтори роки вже виграв два турніри по шахам у нашому клубі. Скоро буду брати участь у складному турнірі за участю іншої школи шахів, з сусіднього міста. Тренер Володимир Васильович каже, що маю всі шанси стати призером. Ну, не перше місце забрати, так хоч друге.

Чому я люблю шахи, люблю розігрувати шахові партії? Тому що вони розвивають розум. Я вчуся думати ясніше, передбачувати ходи та перемагати супротивників розумом.

Загрузка...