загрузка...

Поиск по сайту

История Приазовья

Статьи по истории

Эссе по истории

Антиквариат

Литература

Сообщения история

География

Доклады ОБЖ

Биология

Физика и астрономия

Повідомлення «Молодіжні субкультури»

Варіант 1. Субкультура байкерів

Це група людей, яку об’єднує любов до мотоциклів. Їхня культура та система цінностей відповідають любителям швидкої та вільної їзди, техніки. Слово «байкер» у перекладі з англійської означає «той, хто водить байк», тобто, мотоцикл.

Одяг байкерів відповідний. Він має бути зручний для пересування на мотоциклах. Це шкіряні куртки, шкіряні штани, корсети, шкіряні рукавички, де обрізані пальці. Дуже полюбляють байкери також зручні джинси. Часто на одяг байкери чіпляють металеві прикраси, шипи, заклепки. Це підкреслює їхню любов до техніки.

Філософія байкера – це дух свободи. Вільна у виборі своєї дороги людина, вільний у рішеннях, незалежний мандрівник, закоханий у великій світ.

Байкери – не тільки молодіжна субкультура, до неї часто долучаються дорослі, навіть немолоді люди. Адже любов до свободи та вільного вітру властива усім.

Варіант 2. Субкультура панків

В основі субкультури панків полягає таке явище як протест. Це групи людей, які не полюбляють правила, заборони суспільства та прагнуть змінювати світ. Панки з’явились вперше на заході у 70-х роках минулого століття.

Найчастіше вони долучені також до панк-рок музики або альтернативного музикального стилю. Щоправда, існує в музиці також стиль «панк» без приставки «рок»

Панки відомі своїм «протестним» зовнішнім виглядом. Класичний «ірокез» на голові хіпі – це зачіска, не прийнята класичним суспільством, а отже, звертає на себе увагу та протестує проти загальноприйнятної сірості.

Панк – це не добра, не м’яка, як котеня, а критична до суспільства людина. Часто панки грубі за поведінкою. Вони гостро реагують на несправедливість у суспільстві. Слово «панк» в перекладі з англійської означає «поганий».

Варіант 3. Субкультура хіпі

Хіпі – дуже розповсюджена субкультура. Їх можна розрізнити по яскравим кольорам одягу, квітам на наплічниках, зображення «пасифіку» та бандані на голові.

Хіпі обожнюють вишивки та розписи на одязі. В цій субкультурі дуже ціниться рукоділля, власна творчість, креатив над власним костюмом. Кажуть, що до субкультури хіпі долучаються найчастіше люди творчі від природи.

Філософія хіпі – це проповідування любові, добра та краси. Тому так часто хіпі прикрашають одяг квітами. Хіпі не бере до руки зброю, окрім випадку самооборони, не обирає військової кар’єри. Він виступає проти насильства. Символ хіпі – «пасифік» - символічне зображення гусиної лапи – це відомий символ миру на землі.

Варіант 4. Субкультура кібер-готів

Це дуже нова та модна у середовищі підлітків субкультура. Вона поєдную сучасний кібер-світ з субкультурою готів, що стала вже класичною. Особливо естетика кібер-готів зараз популярна серед дівчат.

Зовнішність кібер-гота така, наче він тікі-но зійшов з екрана комп’ютерної гри. Різнокольорове волосся, пофарбоване пасмами, готичні корсети, високі чоботи, також готичного стилю. Часто кібер-гот вдягається у неприродні, дуже яскраві кольори. Популярні в цій субкультурі дреди, різноманітні коси зі вплетеними стрічками, накладне волосся суперяскравих, «клубних», кольорів.

В основі філософії кібергота – самотність людині у сучасному світі, нашпигованому писками технологій. Людина – робот у системі фірм, корпорацій та грошей, яка ніколи не зупиняється, наче колесо. Гарний, успішний, матеріально забезпечений, але робот, який ховає подалі від інших свої почуття.

Загрузка...