загрузка...

Поиск по сайту

История Приазовья

Статьи по истории

Эссе по истории

Антиквариат

Литература

Сообщения история

География

Доклады ОБЖ

Биология

Физика и астрономия

«Ніна Матвієнко» розповідь 4 клас

Україна пишається прекрасною співачкою Ніною Матвієнко. Бо ця жінка чудово, до сліз чудово виконує українські народні пісні. Вона вже стала символом нашої країни та музики. Немає, мабуть, такої колядки чи веснянки, що не була б записана голосом Ніни Матвієнко.

Ніна Матвієнко виросла в звичайному українському селі, в багатодітній родині. Була дитям природи Полісся. Її батьки любили співати, тому це заняття полюбила з дитячих років й сама Ніна. Саме мама навчила її тих народних пісень про кохання, над якими потім плакали її слухачі в усьому світі.

У дитинстві Матвієнко пасла худобу, як Тарас Шевченко. Тому її голосом неначе співає народ, прості люди, природа. Ніна Матвієнко має особливу, ні на кого не схожу манеру співу. Вона співає добрі та ніжні пісні, які дуже полюбляють слухати діти. Її голос звучить солодко та чисто, дзвінко та тонко, неначе весняне джерельце.

Матвієнко не прижилася в деяких ансамблях на естраді, де від неї вимагали виступати за стандартами. Але Ніна все ж знайшла себе у співі. Вона виконує, окрім народних, багато пісень, що їх написали українські композитори.

Колишня сільська дівчинка, Ніна Матвієнко стала відома в усьому світі, неначе голос України. Вона об’їздила увесь світ з гастролями, навіть дуже віддалені від нас країни. І там всі почули у вустах Ніни Матвієнко красу та мелодійність української пісні.

Зараз Ніна Матвієнко вже бабуся. Її донька Тоня теж стала співачкою.

Загрузка...