загрузка...

Поиск по сайту

История Приазовья

Статьи по истории

Эссе по истории

Антиквариат

Литература

Сообщения история

География

Доклады ОБЖ

Биология

Физика и астрономия

Розповідь про снігове містечко 3 клас за ілюстрацією в підручнику

На малюнку у книзі я бачу біле снігове містечко, білий казковий замок. Він нагадує середньовічні замки та фортеці. Я бачу стрункі вежі, гострі готичні дахи, казкові віконечка, білосніжні мури кругом містечка. А також високі замкові ворота при в’їзді до міста… Справжня давня казка!

Якби я не знав, що біла фортеця побудована зі снігу, то вважав би, що там живе середньовічний король. Справжній лицар з мечем та зі свитою. Але насправді місто збудоване зі снігу та льоду!

Я певен, що у сніговому містечку живе сама Снігова королева, героїня казкових книжок та мультфільмів. Вона сидить на крижаному троні, спить на білому, заметеному снігом, ліжку. Її кришталевий посуд вкритий памороззю. А в замку панує крижана тиша… Королева любить спокій. Навколо королеви немає людей, адже люди не полюбляють морозу та холоду. А сніговим містечком володіють саме мороз та холод.

У містечку Снігової королеви, мабуть, живуть лише казкові істоти. Це сніговики, північні тролі, феї-сніжинки, ельфи з прозорими крильцями… Мабуть, це два великі тролі стоять біля воріт замку… Більше я не можу згадати північних казкових істот. Мабуть, ще казковий Дід Мороз іноді приїжджає до Снігової королеви на своїх північних оленях. Адже обидва вони – казкові мешканці півночі.

Але Дід Мороз довго не затримується в білому сніговому містечку. Він не любить тиші та пустки королівського замку. Він спішить далі – розвозить дітлахам святкові подарунки.

Бачите, я спробував описати життя казкового снігового містечка. На жаль, не можна зануритись у казку повністю, з головою. Я сам хотів би наочно побачити цю казку, опинитися у ній…

Загрузка...